
Καρέκλα Τραπεζαρίας (43x57x84) A-S Kamili Grey 202248B
27×90×63 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 62×60×47 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό σε γκρι χρώμα κατάλληλη για την τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Ο εργονομικός σχεδιασμός της εξασφαλίζει άνεση, ενώ τα ανθεκτικά πόδια της παρέχουν σταθερότητα και αντοχή. Μπορεί να συνδυαστεί με τα περισσότερα στυλ τραπεζαρίας για να δημιουργήσετε τον χώρο που επιθυμείτε. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 47 εκ |
| Υψος: | 62 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 47 cm |
| Height | 62 cm |
| Total weight | 4.65 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

27×90×63 εκ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
90×50×49 εκ, των 4, ύφασμα

Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο, ρατάν, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×73×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, καρυδιά, ύφασμα

Ύφασμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πεύκο, ύφασμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πεύκο, ξύλο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα