
Γυναικεία Ρολόγια Bellevue B44 (Ø 35 mm)
Μοντέρνο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο από την εταιρεία Estheti σε καφέ χρώμα με βιομηχανικό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Οι δείκτες λειτουργούν με 1 AA μπαταρία, η οποία δεν περιλαμβάνεται και έχει υποδοχή για 2 ακόμα μπαταρίες (οι οποίες δεν περιλαμβάνονται) για να λειτουργούν και τα γρανάζια αν επιθυμείτε. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανικό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 76 cm, 76 cm, 76 cm, 76 cm |
| Depth | 76 cm, 76 cm, 76 cm, 76 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο


Επιτοίχια, ντιζάιν


Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Μοντέρνο


Επιτοίχια

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Μοντέρνο

Επιτοίχια, ξύλο





Μοντέρνο

Επιτοίχια

Επιτοίχια, ξύλο

Επιτοίχια, ντιζάιν

Επιτοίχια, ντιζάιν


Μοντέρνο


Επιτοίχια

Επιτοίχια


Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα