
Κηροπήγια Για Ρεσώ (Σετ 3τμχ) A-S Candle Holder 189169B
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο 2 θέσεων από την εταιρεία Estheti σε λευκό χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο και έχει μεταλλική βάση. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 24 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σκανδιναβικό, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, εσωτερικού χώρου

Γυαλί, εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα