
Διακοσμητικό Μπολ Luna M - Γκρι Τερακότα Ø34 x H17,5 cm MUUBS
Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, στρογγύλα
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μπολ από την εταιρεία Estheti σε μαύρο χρώμα με λευκή λεπτομέρεια και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από τσιμέντο. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Ένα διακοσμητικό κατάλληλο για οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Τοποθετήστε το στο σαλόνι ή την τραπεζαρία για να δημιουργήσετε την δική σας διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Τσιμεντένιο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, στρογγύλα

Κεραμικό

Ρουστίκ , κεραμικό, γιαπάντι
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με δίσκο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Σετ, σμάλτο

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Τετράγωνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, για φρούτα, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, πορσελάνη, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σκανδιναβικό, κεραμικό, σμάλτο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα