
Βάζο Πουά/Ριγέ ArteLibre Φυσικό/Λευκό Ξύλο 12x19cm Σε 2 Σχέδια
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λευκό-τερακότα χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό, Τερακότα |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Τερακότα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ξύλο

Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα