
63,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βιβλιοστάτες από την Estheti σε χρυσό-μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένοι από πολυρεζίνη με μαρμάρινη όψη. Ιδανικοί για να τοποθετηθούν σε μια βιβλιοθήκη ή κάποιο ράφι για να κρατάνε τα βιβλία σας και να διακοσμήσουν τα έπιπλά σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 39 cm |
| Height | 39 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |





Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα







Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μέταλο, πλάτος, ύψος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν





Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο



Ανατολίτικο



Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα