Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ60.5x3) Estheti 751-10019
Διαστάσεις 30×61 εκ
Ιστορικό τιμών
- 26/5/2026 - 75 €
- 11/6/2025 - 75 €
Περιγραφή προϊόντος
Επιτοίχιος καθρέφτης από την Estheti με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο σε φυσική απόχρωση με λευκές λεπτομέρειες. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο. Ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 61 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 30 εκ |
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Width | 61 cm, 61 cm, 61 cm, 61 cm |
| Depth | 61 cm, 61 cm, 61 cm, 61 cm |
| Height | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Total weight | 5.5 kg, 5.5 kg, 5.5 kg, 5.5 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
12,99 €
Προστατευτική Επιφάνεια με Αυτοκόλλητο 3m Sipo Διάφανη SIP-SBS-T10
Κλασικό
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
109,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
14,9 €
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
65,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
57,99 €
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41,16 €
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Rythmos Nova Springtime Green Βεραμάν Χωρίς Λάστιχο 230x260
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
19,99 €
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
55,99 €
Φωτιστικό Δαπέδου Με Ραφιέρα A-G Nora 390FLH1148 Natural/Black
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
7,92 €




























