
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (120x60x48) Vasagle LCT215K01
30×132×30 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×132×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Τραπέζι μέσης με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Vasagle σε ανθρακί χρώμα και μαύρο σκελετό. Διαθέτει αποθηκευτικούς χώρους και σερβιτόρο για να ακουμπήσετε το φαγητό ή το laptop σας. Ιδανικό για να προσθέσει στυλ και ποιότητα στο σαλόνι σας. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 132 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 30 εκ |
| Σχήμα τραπεζιού | Ορθογώνιο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Με αποθηκευτικό χώρο | Ναί |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 132 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 36 kg |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

30×132×30 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×110×57 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο, βιομηχανικό

Ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο, βιομηχανικό

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο, βιομηχανικό

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο, βιομηχανικό

Τετράγωνο, με αποθηκευτικό χώρο, γυαλιστερό

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο


Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

7×96×98 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο, μοντέρνο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ρουστίκ

Ρουστίκ , ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο, βιομηχανικό

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο, βιομηχανικό

Με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο, μοντέρνο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο, βιομηχανικό

Ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο, βιομηχανικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα