
Διακοσμητικό Μαξιλάρι Βελουτέ (40x60) S-F Dandy Kaki C6D567006
40×60 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βελουτέ διακοσμητικό μαξιλάρι με κοτλέ επιφάνεια σε μπεζ απόχρωση. Το ύφασμα της μαξιλαροθήκης έχει σύνθεση 100% polyester. Κλείνει με φερμουάρ για να αφαιρείται η γέμιση από πολυεστερική βάτα. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος του μαξιλαριού με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Χρώμα | Μπέζ |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.56 kg |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×60 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
25×25 εκ, διακοσμητικό, στρογγύλο




45×45 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα

44×18 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο

40×40 εκ, διακοσμητικό, στρογγύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, τετράγωνο, μονόχρομο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διακοσμητικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
25×25 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο


50×50 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
51×18 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο


Διακοσμητικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα