
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (45x45) S-F Manisa Ficelle C1D154001
45×45 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε πράσινες αποχρώσεις με φλοράλ σχέδιο και εκρού-μπεζ λεπτομέρειες. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 85% βαμβάκι-15% λινό ενώ το εσωτερικό γέμισμα πολυεστερική βάτα. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η γέμιση και διακοσμητικές φουντίτσες στις γωνίες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 18 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.458 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×45 εκ
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό, μονόχρομο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Ρίγες

50×30 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

Λουλούδια
προς αποστολή σε 2 ημέρες


58×4 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα