Σποτ Εξωτερικού Χώρου Aca LG2401GU10G Grey
Στο ηλεκρονικό κατάστημα Spitishop
ΔιαθεσιμότηταΣε απόθεμα
Μπορείτε να επιστρέψετε το προϊόν εντός 14 ημέρες
Ιστορικό τιμών
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Περιγραφή προϊόντος
Σποτ οροφής εξωτερικού χώρου της εταιρείας Aca Decor με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε γκρι χρώμα με γυάλινο καπάκι στο κάτω μέρος. Διαθέτει προστασία από υγρασία και βαθμό στεγανότητας IP65 που το καθιστά κατάλληλο για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xGU10 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 35W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση εισόδου 230V.
Προδιαγραφές
Τάση ισχύος230V
Width11 cm
Depth14 cm
Height15 cm
Total weight3 kg
ΧρώμαΓκρι
MaterialΑλουμίνιο
ΚατασκευαστήςAca Decor
Παρόμοια προϊόντα
Σποτ Εξωτερικού Χώρου Aca LG2302E27G Grey
230V
Σε απόθεμα
Φωτιστικό Επίτοιχο Lucide 14866-05-30 ARNE-LED IR Μαύρο Ματ (Black Mat) 2700 K
LED
Σε απόθεμα
Φωτιστικό σποτ E27 PAR30 στρόγγυλο οροφής 230V AC σε μαύρο χρώμα IP65 κατάλληλο για εξωτερικό χώρο
230V, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Φωτιστικό σποτ mini μαγνητικό 24V DC 7W θερμό χρώμα φωτός 3000K 650LM 36° RA90 με διάσταση Φ68x71(83,4)mm
24V