
Καθρέπτης Τοίχου ORLY nimphea alba/dark concrete 60x80x2
Μοντέρνο
Διαστάσεις 89×42 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καθρέφτης τοίχου με ορθογώνιο σχήμα και μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Espiel. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Ιδανικός για τοποθέτηση στο σαλόνι, το χολ, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 89 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Width | 42 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 89 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο

Ξύλο

Μοντέρνο

3×150 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο

81×40 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ξύλο

100×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο





31×31 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
66×44 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

3×140 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


120×40 εκ, ορθογώνια, επιτοίχια


59×49 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
61×31 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα

Ορθογώνια, ξύλο, ανατολίτικο



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα