
Μοκέτα (200x250) Βιοκαρπέτ Roho 94
200×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μοκέτα μηχανής από τη συλλογή Roho της εταιρείας Βιοκαρπέτ ιδανική για όλους τους χώρους του σπιτιού και ειδικότερα για την κουζίνα. Σε γκρι-μπεζ αποχρώσεις μπορεί να συνδυαστεί με όλα τα στυλ διακόσμησης. Είναι κατασκευασμένη με ανεξίτηλα νήματα από 100% πολυπροπυλένιο. Το βάρος της είναι 1.530gsm και το ύψος πέλους είναι 7mm. Διαθέτει οικολογικό υπόστρωμα, που την καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτική. Η επιφάνεια είναι αντιστατική επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Οι μοκέτες της συλλογής Roho είναι υποαλλεργικές και φιλικές προς την υγεία και το περιβάλλον. Φέρουν την υπογραφή της εταιρείας Βιοκαρπέτ για άριστη ποιότητα και αξιοπιστία.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Χρήση χαλιού | Μοκέτες |
|---|---|
| Width | 200 cm, 200 cm, 200 cm, 200 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

200×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα


180×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα
Σπιτικό, μακριά τρίχα / δασύτριχα, μέτρια τρίχα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Φυσικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

150×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοκέτες
Σε απόθεμα


Μοκέτες
Σε απόθεμα
150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα