
Απλίκα - Πλαφονιέρα κήπου Nautilus Curve-Σκουριά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 9,74 € έως 10,33 €:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα - χελώνα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Aca Decor με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο σε καφέ χρώμα και γυαλί. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή οροφή. Διαθέτει προστασία από υγρασία και βαθμό στεγανότητας IP45 που την καθιστά κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 100W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση εισόδου 230V.
| Τάση ισχύος | 230V |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


















230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα

Όρθιο, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα




Χρώμιο
Σε απόθεμα
Όρθιο, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα