
Σποτ Εξωτερικού Χώρου Aca Elpis LG2881G D.Grey
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιο σποτ εξωτερικού χώρου της εταιρείας Aca Decor με μίνιμαλ σχεδιασμό και διπλή δέσμη φωτισμού up down. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε γκρι χρώμα με λεπτομέρειες από διάφανο γυαλί. Διαθέτει προστασία από υγρασία και βαθμό στεγανότητας IP54 που το καθιστά κατάλληλο για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 2xGU10 και θέσεις για 2 λαμπτήρες Led έως 7W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται). Τάση εισόδου 230V.
| Τάση ισχύος | 230V |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα





Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα










Με αισθητήρα κίνησης, πλαστικό
Σε απόθεμα




230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

230V
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
