
Σποτ οροφής Viokef Maroco-Anthraki
LED
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 47,9 € έως 47,99 €:
Σποτ εξωτερικού χώρου με μίνιμαλ σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Έχει βαθμό στεγανότητας IP54, που το καθιστά ασφαλή για τοποθέτηση σε εξωτερικό χώρο. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο και γυαλί σε ανθρακί χρώμα. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 5W, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 400Lm. Τάση: 220-240Volt. Εγγύηση 2 χρόνια.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα


LED, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα

Χρώμιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα






81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα