
Πορτατίφ Γραφείου Trio Lighting Emerald 525490107 Νίκελ Ματ
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα με εκρού υφασμάτινο καπέλο από μπουκλέ ύφασμα. Διαθέτει καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.* Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 25W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 29 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα