
Στράτα (6+ Μηνών/Έως 12kg) Bebe Stars Move 4203
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Λούτρινο ζωάκι σε σχήμα λεοπάρδαλης. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester σε κίτρινο και μαύρο χρώμα με ιδιαίτερα μαλακό και απαλό ύφασμα. Ιδανικό για αμέτρητες αγκαλιές και παιχνίδια. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.12 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Χαλάκι δραστηριοτήτων, ύφασμα, πλαστικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, ύφασμα
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Σε απόθεμα







Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα






Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα