Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Άλμπουμ Φωτογραφιών (Σετ 2τμχ) A-S Paloma 203581
16,99 €
Ιστορικό τιμών
- 15/5/2026 - 16,99 €
- 11/6/2025 - 16,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Άλμπουμ φωτογραφιών σε σετ κατασκευασμένα από χαρτόνι και πλαστικό. Το σετ περιλαμβάνει 2 άλμπουμ για τις φωτογραφίες σας σε μαύρο και στο χρώμα της ώχρας με μοντέρνο σχέδιο. Μπορούν να χωρέσουν συνολικά 240 φωτογραφίες μεγέθους 10x15. Αποκτήστε τα άλμπουμ φωτογραφιών για να κρατήσετε φυλαγμένες τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας.
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ κορνιζών | Σετ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Depth | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Height | 17 cm, 17 cm, 17 cm, 17 cm |
| Total weight | 0.85 kg, 0.85 kg, 0.85 kg, 0.85 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
213,99 €
Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
64,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
69,99 €
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
99,99 €109,99 €
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
164,44 €189,74 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
35,2 €
Διακοσμητικό Χώρου (26x5x21) Estheti 819-00787
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
13,8 €
Διακοσμητική Φιγούρα Μαιμού (9x6x15.6) Espiel GOR108K4
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
57,99 €
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
159,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
33,99 €
Κουρτίνα (300x240) Με Τρουκς L-C Carlin Linen 1627705
Σε απόθεμα
29,99 €
Παπουτσοθήκη 36 Θέσεων Υφασμάτινη (88x28x160) Songmics RXJ036BZ03
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
27,5 €
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59,99 €
Καλάθι Απλύτων 3 Θέσεων Με Ροδάκια (66x33x66) Songmics LCB363N01
Σε απόθεμα
56,99 €
Ραφιέρα Δαπέδου Μπάνιου (63x26x185) Songmics BTS041N01V1
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα













