
Διακοσμητικό Βάζο (Φ13.5x34.5) Sil OR6189
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο σε σχήμα κανάτας με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Sil. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε γκρι χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Ιδανικό για το σαλόνι, την τραπεζαρία ή οποιονδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | SiL |

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό







Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα