
Bowl S Line Bowl SS362-00N3
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό διακοσμητικό μπολ από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο mango σε μπεζ χρώμα με μαύρο και εκρού γεωμετρικό σχέδιο σε λευκό φόντο. Ιδανικό για να δώσει μοναδικό στυλ στην διακόσμηση της κουζίνας, της τραπεζαρίας ή όποιου χώρου επιλέξετε να την τοποθετήσετε. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα