Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Κορνίζα 2 Θέσεων (24.5x1.7x17.2) K-M C37890680
Διαστάσεις 2×24 εκ
4,99 €
Ιστορικό τιμών
- 20/5/2026 - 4,99 €
- 11/6/2025 - 4,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Κορνίζα 2 θέσεων για φωτογραφίες 10x15 με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από MDF σε φυσικό χρώμα. Ιδανική για να διακοσμήσει οποιονδήποτε χώρο με τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 24 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 2 εκ |
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 24 cm, 24 cm, 24 cm, 24 cm |
| Depth | 17 cm, 17 cm, 17 cm, 17 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.25 kg, 0.25 kg, 0.25 kg, 0.25 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
33,99 €
Κουρτίνα (300x240) Με Τρουκς L-C Carlin Linen 1627705
Σε απόθεμα
64,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
22,9 €
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
125,99 €
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη - Φως & Κοσμηματοθήκη (90x40x145) Vasagle RDT123WB01
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
213,99 €
Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
25 €
Ζεύγος Μαξιλάρια Ύπνου Μαλακά (50x70) Guy Laroche Easy Fit Firm Hollowfiber
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506W01V1
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
28,99 €
Κρεμάστρα Δαπέδου Με Ράφι (92.5x33.5x153) Songmics HSR23BK
Σε απόθεμα
69,99 €
Κονσόλα Εισόδου (120x30x80) Vasagle LNT089B01
Σε απόθεμα
19,99 €
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
164,44 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
14,9 €
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

















