
Κουβερτόριο Μονό (170x260) Ματλασέ Palamaiki Daphne Grey
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο κουβερτόριο ματλασέ σε γκρι αποχρώσεις από την εταιρεία Palamaiki. Το ύφασμα είναι ματλασέ σύνθεσης 40% βαμβάκι-60% polyester βάρους 300gsm με jacquard σχέδιο. Ιδανικό σκέπασμα για τους καλοκαιρινούς μήνες με πολύ απαλή υφή. Συνδυάστε το με την ματλασέ μαξιλαροθήκη για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 60% Polyester 40% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα