
3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού από την εταιρεία εstia σε εκρού χρώμα με ασύμμετρο σχήμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό


Κεραμικό, πλάτος, ύψος
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διάμετρος
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα




Κεραμικό

Πορσελάνη, πλάτος, ύψος
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα