
Πετσέτα Προσώπου (50x90) White Fabric Pia Light Green 500gsm
30×20 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα χεριών από την εταιρεία White Fabric σε βεραμάν χρώμα. Διαθέτει υφασμάτινη φάσα με πολύχρωμο φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 500gsm, που την καθιστά απαλή και πολύ απορροφητική. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 28 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

30×20 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×20 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα