
Καλοκαιρινός Υπνόσακος Με Πόδια 1 Tog Bebe Stars Swan 3148 Ροζ 12-18 Μηνών
Για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικό φορμάκι - σάκος από την εταιρεία Κόσμος Του Μωρού σε ροζ χρώμα με κεντητό σχέδιο ζωάκια. Είναι μακρυμάνικο και κλείνει στο κάτω μέρος με κορδόνι για μεγαλύτερη ασφάλεια του μωρού. Το σχήμα του προσομοιάζει τον αμνιακό σάκο, γι' αυτό και είναι ιδανικό για νεογέννητα βρέφη. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι που το καθιστά απαλό και υποαλλεργικό.
| Θερμότητα | Για όλο τον χρόνο |
|---|---|
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 22 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Κόσμος Του Μωρού |

Για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα