
35584 Σετ Παπλωματοθήκη Κούνιας - Luni Uni
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικά σεντόνια για την κούνια της εταιρείας Κόσμος του Μωρού. Το πανωσέντονο είναι λευκό με ρέλι και κεντητό σχέδιο ζωάκια σε γκρι χρώμα, ενώ το κατωσέντονο είναι μονόχρωμο λευκό. Το ύφασμα είναι 100% βαμβακερό που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Ποικιλία | Για την κούνια |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Κόσμος Του Μωρού |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για την κούνια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

30×27 εκ, για την κούνια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικός
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα