
vidaXL Σετ επίπλου τηλεόρασης Καφέ 72 x 35 x 37 εκ Επεξεργασμένο ξύλο
Ρουστίκ , ξύλο
Διαστάσεις 14×148×47 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Κονσόλα τηλεόρασης για το χώρο του σαλονιού σε φυσικό χρώμα ξύλου. Στο κάτω μέρος διαθέτει ράφια και ντουλάπια με συρταρωτά πορτάκια για να αποθηκεύετε τα πράγματα σας. Ένα έπιπλο με μοντέρνο σχεδιασμό ιδανικό για να τοποθετήσετε την τηλεόραση και να οργανώσετε τα αντικείμενα σας. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 148 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 47 εκ |
| Υψος: | 14 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 148 cm |
| Depth | 47 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 27 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ρουστίκ , ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ματ, ξύλο

Μοντέρνο, ρουστίκ , ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Με πόδια, καρυδιά, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο

75×120×30 εκ, με πόδια, μοντέρνο

Μοντέρνο, ξύλο


Με πόδια, μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο

Πεύκο, ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα