
Φωτιστικό Οροφής Δίφωτο Heronia 14-0161 Sand
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής με ράγα της εταιρείας Heronia σε μίνιμαλ στυλ. Τα καπέλα είναι κατασκευασμένα από ύφασμα σε γκρι χρώμα. Διαθέτει μαύρη μεταλλική βάση τοποθέτησης. Τύπος ντουί: 2xE27 και θέσεις για 2 λαμπτήρες **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W έκαστος** (δεν συμπεριλαμβάνονται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Μέταλο, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μέταλο, LED, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βιομηχανικό

Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα