
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 11x20cm MIFFY - FLUFFY 47-3909 (ΡΟΖ)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό πολική αρκούδα με τεχνητή γούνα στο εξωτερικό μέρος και πλαστικό στο εσωτερικό. Κατάλληλο να στολίσει το βρεφικό και το παιδικό δωμάτιο.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.063 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ύφασμα, αρκουδάκια ύπνου, διαδραστίκα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα





Ύφασμα, αρκουδάκια ύπνου, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ύφασμα, αρκουδάκια ύπνου, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, αρκουδάκια ύπνου


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ύφασμα, αρκουδάκια ύπνου, διαδραστίκα

Ύφασμα
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, αρκουδάκια ύπνου, διάμετρος
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα