
12,99 €
Μπολ Ανάμειξης Με Καπάκι (Σετ 3τμχ) Alpina 871125217978
Σετ, με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σαλατιέρα σε λευκό χρώμα και μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό και διαθέτει χρυσή μεταλλική βάση για να τοποθετείτε την σαλατιέρα. Ιδανικό σκεύος για να εντυπωσιάσετε τους καλεσμένους σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 1.15 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα