
77,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου με μοντέρνο στυλ σε σχήμα skateboard. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε εκρού χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Τοποθετήστε το σε έναν κενό τοίχο για να δώσετε χαρακτήρα και να διακοσμήσετε μοναδικά τον χώρο σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 0.835 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


















Λαμαρίνα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν






Λαμαρίνα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν





Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα