
Περιστρεφόμενη Πολυθρόνα (64x74.5x87) A-S Harper Grey 207310B
61×74×64 εκ, χαλάρωσης
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 52×70×65 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Κουνιστή πολυθρόνα ιδανική για στιγμές χαλάρωσης και ηρεμίας στο σπίτι. Σε λευκό χρώμα που προσθέτει φωτεινότητα και καθαρότητα στον χώρο και λιτή γραμμή που της επιτρέπει να ενσωματωθεί εύκολα σε διαφορετικά στυλ διακόσμησης. Το άνετο κάθισμα προσφέρει ευχάριστη στήριξη, ενώ η κουνιστή λειτουργία δημιουργεί αίσθηση χαλάρωσης, ιδανική για διάβασμα, ξεκούραση ή απλές στιγμές ηρεμίας μέσα στην ημέρα. Μπορεί να τοποθετηθεί στη κρεβατοκάμαρα, στο σαλόνι καθώς επίσης και στο βρεφικό δωμάτιο σαν πολυθρόνα θηλασμού. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστό και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 65 εκ |
| Υψος: | 52 εκ |
| Τύποι | Κουνιστές, Χαλάρωσης |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 65 cm |
| Height | 52 cm |
| Total weight | 7.75 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

61×74×64 εκ, χαλάρωσης
Σε απόθεμα


Με πόδια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Κρεβάτι, μοντέρνο, με πόδια



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κρεβάτι, βιομηχανικός, με πόδια

Χαλάρωσης, με πόδια
Σε απόθεμα
Χαλάρωσης
Σε απόθεμα

Με πόδια

Μασάζ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Χαλάρωσης, κρεβάτι, για TV


Κρεβάτι




28×114×59 εκ, με υποπόδιο, κουνιστή
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Κρεβάτι

Με πόδια
Σε απόθεμα
Με πόδια, χαμηλή

Κρεβάτι, με πόδια


Χαλάρωσης, κρεβάτι, μοντέρνο

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα