
Κούπα 300ml S-D The Floral 196337
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με χρυσή καρδούλα. Έχει χωρητικότητα 480ml, που την καθιστά ιδανική για όλα τα ζεστά ροφήματα, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν μικρό μπωλ.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.355 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό, σμάλτο
Σε απόθεμα

Σετ, για τσάι, για καφέ

Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Σετ

Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Σετ, κεραμικό, σμάλτο


Πορσελάνη, ανοξείδωτο ατσάλι, μεγάλα έως 400μλ και πάνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Σετ, γυαλί, μικρά έως 250μλ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, κεραμικό, σμάλτο


Με πιατάκι, γυαλί, μικρά έως 250μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, κεραμικό, γιαπάντι

Σετ

Σετ


Σετ, πορσελάνη


Σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό

Σετ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα