
11,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τσαγιέρα από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα. Διαθέτει χερούλι και καπάκι. Ιδανική για να φτιάξετε ένα απολαυστικό τσάι.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 16 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα