
Πατάκι Μπάνιου (50x120) L-C Ricochet Emerald 1802098
Πολυεστέρας
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 55×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου 55x85 από την εταιρεία Ravelia σε γκρι απόχρωση με καπιτονέ επιφάνεια. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι, με αντιολισθητική επένδυση στο κάτω μέρος. Ιδανικό για να ομορφύνει το μπάνιο σας, προστατεύοντας παράλληλα τον χώρο από νερά.
| Πλάτος: | 55 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Ποικιλία | Χαλιά μπάνιου |
|---|---|
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
| Σετ | Σε τεμάχια |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.725 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Ravelia |

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×10 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×86 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
82×45 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα