
Φωτιστικό Επιτραπέζιο Trio Lighting CANIO 568190111 Ξύλο Φυσικό χρώμα (Wood Natural Finish)
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο πεύκου σε καφέ χρώμα με λευκό υφασμάτινο καπέλο. Διαθέτει 150εκ. καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 25W (δεν συμπεριλαμβάνεται). *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 46 cm |
| Total weight | 0.905 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, γυαλί


Με διακόπτη, πλαστικό, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Μοντέρνο, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED, ξύλο
Σε απόθεμα

LED, ξύλο
Σε απόθεμα



LED, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, ξύλο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα