
Διακοσμητικό Ποτιστήρι (13x10.5x17.5) Espiel Duck Purple POT116
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό σε σχήμα κάκτου. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε σκούρο πράσινο χρώμα και ροζ λεπτομέρεια. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού θέλετε να δώσετε μία πινελιά πολυτέλειας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.812 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα



Αγάλματα, όρθιος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



















Ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα