
Απλίκα Εξωτερικού Χώρου Heronia 07-1383 White
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από μέταλλο σε λευκό χρώμα με επένδυση από σχοινί. Έχει πλαστικό καπέλο και βιδωτό γυαλί στο κάτω μέρος. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP44 και είναι κατάλληλη και για εξωτερικούς χώρους. Είναι ιδανική λύση για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Χρώμιο
Σε απόθεμα




Χαλκός
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Χρώμιο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα




Χρώμιο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα