
Καλάθι Αποθήκευσης-Απλύτων (Φ37x47) Whitegg KA030
Ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι απλύτων-αποθήκευσης από την εταιρεία Whitegg. Έχει βεραμάν χρώμα και μοντέρνο σχέδιο με εκρού-μπεζ λεπτομέρειες. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι και διαθέτει χερούλια για να μεταφέρεται εύκολα. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στην κρεβατοκάμαρα ή το μπάνιο και να διατηρήσετε τον χώρο σας τακτοποιημένο.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
προς αποστολή σε 2 ημέρες


Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
