
Βαμβακοθήκη (Φ8x10) Pam & Co 93-103 Matt Beige
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 27 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαμβακοθήκη βαρέως τύπου χωρίς ραφή κλεισίματος σε ροζ χρώμα και ματ υφή από την εταιρεία Pam & Co. Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα. Μπορείτε να την χρησιμοποιήσετε ως θήκη για τους δίσκους ντεμακιγιάζ και για το βαμβάκι. Ελληνικής Κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pam & Co παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα






Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα




Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα