
85 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος διακόσμησης από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό και ορθογώνιο σχήμα. Είναι κατασκευασμένος από ανοξείδωτο υλικό σε ασημί χρώμα με επιφάνεια καθρέφτη. Τοποθετήστε τον στην τραπεζαρία ή το σαλόνι και χαρίστε στον χώρο σας την πινελιά που θα τον κάνει να ξεχωρίσει.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 57 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 3.2 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Espiel |








Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, οβάλ
Σε απόθεμα


Οβάλ, γυαλί
Σε απόθεμα








Οβάλ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα