
Κεραμικό βάζο λευκό 14,5x14,5x11 εκ.
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ από την εταιρεία Decostar, που θα διακοσμήσει μοναδικά το σπίτι σας. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με λαβές για εύκολη μεταφορά. Αναβαθμίστε την αισθητική του χώρου σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Decostar |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, στρογγυλό

Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα