
855,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζια διακοσμητική φιγούρα σε σχήμα προτομής λιονταριού από την εταιρεία Decostar. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Ιδανική για να χαρίσει μοντέρνο ύφος στο χώρο σας. Κατάλληλο για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Decostar |







Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα



Μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα






Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα