
Γούνινη Μαξιλαροθήκη Pelt 20 της Teoran Διάσταση: Μαξιλαροθήκη Pelt 20 - 45x45cm
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Silk Fashion πολύχρωμη με καλοκαιρινό κεντητό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβακερό ύφασμα. Διαθέτει πρακτικό φερμουάρ. Ανθεκτική και όμορφη μαξιλαροθήκη που θα ομορφύνει και θα ανανεώσει την αισθητική του χώρου σας εύκολα και γρήγορα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Width | 20 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×30 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
10×2 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα