
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ18x23) Mod 67469
Στρογγυλό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης με πλεκτό σχέδιο και στρογγυλό σχήμα από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με μαύρο ριγέ σχέδιο. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό για τη κουζίνα ή τη τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
Τετράγωνο
Σε απόθεμα


Στρογγυλό
Σε απόθεμα



Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα


Τετράγωνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα