
121 €
Στρογγυλό καλάθι από υδροϋάκυνθο Υ36,5 εκ., Lian
Στρογγυλό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Mod, κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με λευκές λεπτομέρειες. Ιδανικό για τη κουζίνα ή τη τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Στρογγυλό

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα






Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα