
Παγούρι - Θερμός 500ml Με Καλαμάκι Estia Save The Aegean Fairy Tales 01-34191
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαλακά κουτάλια από την εταιρεία Bbluv πολύχρωμα. Είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική σιλικόνη τροφίμων χωρίς BPA and φθαλικές ενώσεις. Το υλικό είναι αντιαλλεργικό και αντιβακτηριδιακό. Έχουν ιδανικό μέγεθος για μικρά χεράκια ενώ η μαλακή σύνθεση τους βοηθάει τα ούλα και τα πρώτα δόντια. Πρακτική λύση για να μάθουν τα μωρά σας να τρώνε μόνα τους Κατάλληλο για ηλικίες 4+ μηνών.
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Bbluv |

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα









Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα



Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Γυαλί, από σιλικόνη

Μπαμπού, από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη

Μπαμπού, από σιλικόνη

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα