
Πάνινη Κούκλα 35εκ. Little Dutch Sophia LD4526
Για κορίτσια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πάνινη κούκλα από την εταιρεία Lulujo. Η υφασμάτινη κούκλα Jo είναι χειροποίητη. Έρχεται σε ένα όμορφο κουτί αποθήκευσης, που την καθιστά ιδανική για δώρο! Θα το βοηθήσει να αναπτύξει την φαντασία του και τα συναισθήματα μαζί με την δημιουργικότητα του. Ιδανική κούκλα για ατελείωτες αγκαλιές.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Lulujo |

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, κούκλες, πλαστικό


Για αγόρια

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Ξύλο, στον κήπο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για αγόρια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια

Για αγόρια
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Για κορίτσια


Εκπαιδευτικό, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ύφασμα

Για κορίτσια, για αγόρια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για αγόρια, εκπαιδευτικό

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια

Για κορίτσια, για αγόρια, κιτ κατασκευής

Για αγόρια, ξύλο
Παράδοση δωρεάν
Λούτρινα αρκουδάκια, ύφασμα

Για κορίτσια, εκπαιδευτικό, πλαστικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα