
Απλίκα Εξωτερικού Χώρου/ Χελώνα Heronia Luisa 13-0050 Bronze
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Heronia με στρογγυλό σχήμα. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP43 και είναι κατάλληλη και για εξωτερικούς χώρους. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή οροφή. Σε μίνιμαλ στυλ είναι ιδανική για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε γκρι-ασημί απόχρωση με εφέ παλαίωσης και φέρει οπάλ κάλυμμα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Ασημί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Πλαστικό
Σε απόθεμα



230V
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα













Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


24V
Σε απόθεμα








Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα